REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Site Rengi

Kahkaham.Com – Ücretsiz Sohbet Ortamı , Kaliteli Chat Sitesi

Yeni Normalleşme Kararları Açıklandı

Yeni Normalleşme Kararları Açıklandı
REKLAM ALANI

Yeni Normalleşme Kararları Açıklandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN yeni normalleşme kararlarını açıkladı. Cumhurbaşkanlığı külliyesinde yapılan kabine toplantısı sonra pandemi sürecinde getirilen yasaklar için kısmi normalleşmeye gidildiği açıklandı. Bu kapsamda bazı işyerleri nin açılmasından akşam yasak saatlerine kadar bir kısım düzenlemeler açıklandı.

 

Hangi iş yerleri açılıyor?

kafe

Yeme-içme yerleri 07.00-21.00 saatleri arasında belirlenen kurallara göre masaya servis yapabilecek, saat 24.00’e kadar paket servisini sürdürebilecek. Bu mekanlarda sokağa çıkma kısıtlaması olan pazar günü ise sadece paket servis hizmeti verilmeye devam edilecektir. Kahvehane, kafe, çay bahçesi, halı saha, spor salonu, lunapark gibi işletmeler kurallar çerçevesinde pazar günü hariç 07.00-21.00 arasında yarından itibaren çalışabilecek.

ÜNİVERSİTLER NE ZAMAN AÇILIYOR?

Yapılan açıkalamada Üniversitelerin 13 Eylülde Eğitim-Öğretim döneme başlayacağı bildirildi.

KAMU KURUM VE KURULUŞLARI ÇALIŞMALARINDA DEĞİŞİKLİK VAR MI?

Kamu kurumlarındaki esnek mesai uygulaması yeni bir düzenlemeye kadar devam edecektir. Spor kulüpleri genel kurullarını haziranın ilk gününden itibaren, diğer kuruluşlar da ikinci yarısından itibaren gerçekleştirebileceklerdir.

DÜĞÜNLER YAPILACAK MI?

Açık ve kapalı alanlardaki nikahlar ve nikah şeklindeki düğün törenleri, belirlenen şartlara uygun şekilde 1 Haziran’dan itibaren başlayabilecek

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ