REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Site Rengi

Kahkaham.Com – Ücretsiz Sohbet Ortamı , Kaliteli Chat Sitesi

Sevgi Sohbet Chat Odaları

Sevgi Sohbet Chat Odaları
REKLAM ALANI

 

Sevginin sevgi dolu olduğu , sevgi sohbet odalarından selamlar. Sevgi saygı olan her yerde saygı ve sevgi nasıl olur. Sevgi demek hayatın kendimize en güzel doğal olayı demektir. Sevgi bu yüzden çok ça önemlidir. Size sevgi de eksiklik edene sizin de sevgi beslemeniz imkansızlaşır. Sevginin büyük olması size sevgi manasında çok bize çok şey katar. Ama bazen bizde ki sevgi karşımızda kinde eksik tir. Büyük sevmenin büyük sevgi bulacağımız manasına gelemediğini sevgi bulamadığımız da anlarız. Hayat bazen bize sevgi siz günleri yaşatır. Sevgi sohbet odalarında başlayan sevgi , başladığı gibi bazen sürmez. Bu neden den dolayı herşeyi olduğu gibi kabul etmek kendimize duyduğumuz saygıdan dolayı önemlidir.

 

AŞK VE SEVGİ

 

Zorla sevgi olmaz düşüncesi ile hareket edersek sevgi sohbet odalarında daha rahat bir sohbet ortamı sağlarız. Sevgi herkese verilmez , herkes bizim karşımızda kini sevdiğimiz kadar sevmez. Sohbet odalarında sevgi demek belkide hayatımızda ki en güzel şey olacaktır. Bazen sevgiyi bitirmeli. Bazen sevgi neden olmuyor diye düşünmemeliyiz. Bize bizden çok kimse değer vermez ve sevmez bunu karşılık görmediği mizde sevgi sohbet chat odalarında anlarız. Değer vermeyene verdiğimiz sevgi değeri bizi üzmekten başka bir işe yaramaz. Ondan dolayıdır ki. Size değer vermeyene , değer vermek gereksizdir. Değer verene değer vermemek sohbet chat odalarında olmaz. Sevgili https://www.Kahkaham.com chat sohbet odalarının saygı değer sakinleri ve sevgili arkadaş lar. Sevgi bize ruhun gıdası , hayatın şifasıdır. Sevgiliden beklediğimiz sevgi eksikse kendimizi kimsesiz yalnız hissederiz.

 

SEVGİ İLE SOHBET

 

Sevgiliden beklediğimiz sevgi ilgi çoksa kendimizi zinde hissederiz. Eksik bir sevgi anlayışında içimiz , elimiz , ruhumuz , canımız bir şey istemez. Bu neden den dolayı , eşimize , aşkımıza , sevgilimize , değer verdiğimiz insanlara sevgide eksiklik etmemeliyiz. Her eksik sevgi bitmeye mahkum , saygı ise çökmeye mahkumdur. Sanal ortamda oluşan sevgi , ve saygı sürecinde herkes sevgi ve saygı görmeyi arzu eder. Sohbet arzusu sevgi ile yürür , saygı ile sürer. Sohbet ortamında bizim bu düşüncelerimiz iyi sohbet yönünde yoksa karşı tarafın sevgi beklemesi boş , saygı beklemesi ise anlamsızdır. Sevgili sohbet ailesi , size sevgi beslemeyen ve ilgi göstermeyenden , ne dost , ne ask , ne sevgili , nede arkadaş olur. Sözün kısası, size ilgi gösteren sohbet eden sohbet arkadaşınıza değer ve saygı verin , gerisini boş verin. Sohbet içerikli makalemizde görüşebilmek umudu ile , dost hane olanla yakın , dost hane olmayan dan uzak olduğunuz günler dileriz. Sohbet odaları sakinleri olarak aldığımız her karar , yürekten doğru , mantık ile ise sabit olarak aklı selim düşüncesinde olmasını dileriz. https://www.Kahkaham.com sakinleri Kalın sağlıcakla. Sevgi arayan herkese bol şanslar , saygı görmek isteyene saygılar sunarız. Kalın sağlıcakla.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ