REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Site Rengi

Kahkaham sohbet Arkadaşlık, Online sohbet canlı chat

Orman kadınının yaptıkları

Orman kadınının yaptıkları
REKLAM ALANI

İngiltere’nin Colchester kentinde yaşayan Sarah Day isimli kadın, yol kenarında araba çarpması nedeniyle telef olan hayvanları kestikten sonra etlerini pişiriyor.

Kadın, bu konuda çok eleştiri aldığını ancak küçüklüğünden beri yolda gördüğü hayvanların etini yediğini belirtti.İngiltere’de yaşayan 34 yaşındaki Sarah Day isimli kadın, araba çarpması nedeniyle ölen hayvanları toplayıp yemesi nedeniyle eleştiriliyor. Sarah ise küçüklüğünden beri doğal ortamda yaşama becerisi kazandığını belirterek, yaptığının yanlış olmadığını savunuyor.Pişirdiği hayvanlarla ilgili konuşan Day, Her zaman yol kenarında hayvan görmüyorum. Ancak haftada 1 kez yol kenarında ölü hayvanlara rastlıyorum ve onları pişirip yiyorum. Bu bazen bir geyik, bazen bir sincap, bazense bir tavşan oluyor.Etleri biraz yavan ama lezzetli diye konuştu.

Yolda gördüğü her hayvanı yemediğini belirten Say, şöyle devam etti: “Güvercin gördüğümde onu mutlaka yiyorum, tadı biraz tavuğa benziyor ama çok daha güzel. Bazı karşılaştığım hayvanları yemiyorum çünkü ölüm sürelerinin üzerinden 24 saat geçmiş olabiliyor, bu da bakterileri beraberinde getiriyor.

Orman kadınının yaptıkları tartışma yarattı! Yol kenarında bulduğu ölü hayvanları pişirip afiyetle yiyor

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ