REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Site Rengi

Kahkaham.Com – Ücretsiz Sohbet Ortamı , Kaliteli Chat Sitesi

Okullar 2 Martta açılıyor, hangi sınıflar başlayacak?

Okullar 2 Martta açılıyor, hangi sınıflar başlayacak?
REKLAM ALANI

Okullar 2 Martta açılıyor.

okullar 2 martta açılıyor mu? İçişleri bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye göre Cumhurbaşkanlığı tarafından toplanacak kabine toplantısına kadar mevcut şartlar devam edeceği bildirildi.

1 Mart’ta toplanacak kabine toplantısında alınacak kararlar doğrultusunda normalleşme şartları belirlenip, kısıtlamaların gevşetilmesi için görüşme yapılacak.

Normalleşmeden beklentiler neler?

Özel sektörde pandemi sürecinde zor durumlara düşen birçok sektör normalleşme kararlarını beklemekte. lokantalar, berberler, spor salonları, düğün salonları olmak üzere bir çok sektör 1 Mart normalleşme sürecin den çıkacak kararları beklemekte. Kafeler, Restoranlar gibi birçok sektöre şartların oluşması durumunda iş yerlerinin bu ortamı sağlayacağı görüşünde olup 45 dk içerisinde yeme-içme ortamının tamamlanabileceğini belirtmektedir.

Okullarda hangi sınıflar açılacak?

Belirlenen normalleşme kapsamında okullarda ilkokul 1-2-3-4 ile ortaokul 8 ve lise 12. sınıf lar yüzyüze eğitime başlanacağı bildirildi. 1 Mart ‘ta açılması planlanan eğitim-öğretimin Kabine toplantısından dolayı 2 Mart tarihinde açılacağı belirtilmiştir. Bu kapsamda 2 gün 12 saat üzerinden yüzyüze ders yapılacaktır.

Ders saatleri 30 dakika olup 15 dakika teneffüs yapılacak

Açılacak olan sınıflarda dersler 30 dakika üzerinden yapılacak olup 15 er dakikalık teneffüsler aralığında yapılacaktır.

ortaokul 5-6-7 sınıflar uzaktan eğitimlerine yine online olarak devam edecektir.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ