REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Site Rengi

Kahkaham.Com – Ücretsiz Sohbet Ortamı , Kaliteli Chat Sitesi

MUTLU SOHBET ODALARI

MUTLU SOHBET ODALARI
REKLAM ALANI

https://www.Kahkaham.com Mutlu sohbetler odalarına Hoş geldiniz sevgili arkadaşlar. Arayıp ta bulamadığınız mutluluğu bizim sohbet odalarımızda yaşanmaktadır. Bunları yaşamak için aramıza katılarak beraberce yaşayalım. Peki sizce mutluluk nedir dostlar? Bizce mutluluk her insan kalbinde, içinde saklıdır. İçimizde okadar gizlidir ki kimsenin aklına gelmez bize.

Belkide aradığımız mutluluğu bulamayıp, başkasından bekliyoruz neden olmasın arkadaşlar, ilk adımı kimin atması değil doğru adımlarla yürümesi lazım sevgili dostlar. Kimse mutsuz olmak istemez çünkü. Yani demem odur ki sizler mutlu değilseniz, başkası nasıl olabilir değilmi dostlar. Birilerini suçlamak oka dar kolaydır ki, ama kalp almak buka dar kolay değildir. İşte bazı insanlar bunları sürekli yaparak farkında olmadan çevremizdeki insanları bu şekilde kırarak. üzerek en kolay şekilde suçlaya biliyoruz.

DÜŞÜNCESİZ SOHBET

 

Peki hiç düşün düğümüz mü dostlar neden suçluyoruz ve neden suçlamak buka dar basittir. Nedeni bence şudur eğerki kişilik karekter, değişmediği süre içinde sürekli bir soru işaretleri kalarak karşımızdakini daima suçlarız. Değişsek bile daima karşımızdakini suçlu görmekten başka birşey düşünmeyiz. Aslında değişmek belkide bizlere çok şeyler kazandıracaktır. Bunların farkına vara bildiğimde inanıyorum ki herşe yin yolunda gideceğini. Ve karşılıklı mutlu olma yolunda adımları atacağımızı.

Kendinize yaşanan bazı şeyleri siz siz olun başkalarına yansıtmayın arkadaşlar. Bu durum ilerde sizleri yalnız kalmanıza neden ola bilir hatta coğu insanlar tarafından dışlana bilirsiniz. Çünkü Buzamanlarda inanın insanlar bir birlerini bile hale dinlememektedirler.

Eğer sizi dinleyen birini bulursanız lütfen samimi olarak açık kapı bırakın vede karşınızdakini dinleyin.
Yalnızlığa duvar örmek istemiyorsanız daima mutlu olmaya bakıcak sınız. https://www.Kahkaham.com Mutlu huzurlu sohbet odalarında kullanıcılarımızla

bir araya gelme fırsatlarını yakalayın deriz arkadaşlar bizleri dinleyerek eminim ki istediğinizi bulacaksınız.

SOHBET SİTELERİMİZDE KOMUT BİLGİLERİ

 

Komut bilgilerini en iyi şekilde öğrenmekse amacınız direk ekibimize dahil olmanızdır arkadaşlar. sıfırdan başlayarak dostlar #help kanalımızda acemi şekilde başlaya bilir seviyesi yüksek arkadaşlar yani bilgisi olan arkadaşları izleyip kendinizi geliştire bilirsiniz hatta #eğitim kanalımızda soru cevap yaparak bilginize bilgi katarakta bizlere kendinizi kanıtlaya bilirsiniz.

Ha diyeceksiniz sadece komutla mı olur hayır bizim odalarımızda
komuta değilde kişiliğe saygıya, hoş görünüşü nede önem veriyoruz bizim için en önemlisi bunlar arkadaşlar bunlar olduktan sonra bilgi zaten kendisi gelir. Bu şekilde devam ederseniz zaman içinde inanın buna dostlar yönetici hatta bilgi sahibi bir ad min bile ola bilirsiniz. Bunlara sahip olmanız içinde en iyi bir ekibiniz vede sağlam olması güven sadakat olursa her şey gelir dostlar.. https://www.Kahkaham.com saygılarımızla esenlikler kalın..

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ