REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Site Rengi

Kahkaham.Com – Ücretsiz Sohbet Ortamı , Kaliteli Chat Sitesi

Muhabbet, sohbet etme kültürü

Muhabbet, sohbet etme kültürü
REKLAM ALANI

Muhabbet Etmek Denince Ne Anlarız?

muhabbet etmek denince aklımıza direk konuşmak dertleşmek falan gelir değil mi?

Galiba evet der dediğinizi duyar gibiyim efendim sonuç olarak her insan biriyle muhabbet etmek ister bizde böyle ortam oluşturup size muhabbet etmek diye de nitelendirileceğiniz kahkaham.com sohbet platformunu hizmete sunmaya başladık.

tabiki her insan konuşmayı da sevmeyebilir ama yinede insanlar konuşarak anlaştığını hepimiz biliyoruz.

Eski zamanlarda insanların toplu olarak oturduğu mekanlar yapılmıştır. Kıraat okuma şeklinde olan bu bölümler zaman sonra kıraathane olmuş, ilerleyen zamanlarda ise kahve haneye dönüşmüştür.

İnsanların güncel olarak konuşup, fikir alış veriş yaptığı ve dertleştiği bu mekanlar günümüzde azalmış olsada halen daha varlığını devam ettirmektedir.

Sohbet

Muhabbet etmek sohbet etmek yeni nesil için artık teknolojinin gelişmesiyle internet ortamlarına taşınmıştır. 1990 dan sonra hızla yayılan internet muhabbet edip yeni insanların tanışacakları mekanların da çeşitlenmesine, daha geniş çevreler ile sohbet edebilme imkanına kavuşmuştur.

Türkiyede ki bir insan yabancı dili olduğunda yabancı bir ülkedeki insanlada sohbet edebilme imkanına kavuşmuştur.

Türkiye’de belli başlı çapta da bilindiği üzere irc alemin bir çok sunucusu olduğu gibi çeşitli bazı çapta çalışmalarımız devam ediyor.

Siz değerli kullanıcılarımızın zorluk çekmeden tanımadığı ve yurdun dört bir yanından gerek yurtiçi gerekse yurtdışından katılan arkadaşlarımızla beraber muhabbet hanesinin içinde çok güzel vakitler geçirebileceğinizi belirtmek istiyoruz nasıl mı?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte önceden kısıtlı şekilde erişim sağlanıyordu ancak şuan öyle bir durum söz konusu değil cep telefonundan bile hemen aynı anda bir nick alıp bu muhabbet hanesine kolay bir şekilde erişim sağlamanız artık mümkün.

Gerek radyo, gerekse eğlence odalarında vakit geçirip insanlarla dertleşip muhabbet edebileceğiniz ortam tam da burada hemen hemen her gün değişen dünyamızda kullanıcılar muhabbet etmek olarak da nitelendirilen kahkaham.com sohbet odalarına gelip bir bakması lazım neden mi?

Çünkü bir çok sunucuda bulunmuş olabilirsiniz belki senelerinizi de vermiş olabilirsiniz bizde diyoruz ki yeni yüzler yeni kişilikler ve karakterler ile tanışıp muhabbet edebileceksiniz sizlere bunları anlatırken ben değerli duyarlı kullanıcıların sorun yaşamadan burada vakit geçirebileceğine kefil olduğumu söylemek istiyorum her geçen gün biraz daha yalnız kalmak istiyoruz.

Seneler geçtikçe insanlar bir çok şeyi ve hayatında bir yenilik olmasını istiyor bizler gelin internet bağımlısı da olun demiyoruz herşey yerine göre olduğu için sağlığınızı da düşünüyoruz bizlere destek verip bu yazımızı okuyup yorum yapan arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Sohbet sitelerinden bazılarını sizler için aşağıda derledik.

www.kahkaham.com

www.cenebaz.net

www.muhabbethane.net

www.muhabbetbagi.com

www.sohbetiala.com

www.dinlenti.com

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ