REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Site Rengi

Kahkaham.Com – Ücretsiz Sohbet Ortamı , Kaliteli Chat Sitesi

Kahkaha Sohbet-2021

Buminhan

Kahkaha Sohbet Serüveninde Birazda Gülelim(2021)

Şimdiye kadar sitemizde belli başlı konulara yer vermiştik. Şimdi ise artık kahkaha tufanına doyacaksınız. Birbirinden komik videolar ile beraber birazda gülelim istedik.

Kahkaha Serüvenin Günlük Yaşamdaki Yeri(2021)

Kahkaha serüveninin günlük kiralık yeri , her insanın kendisini iyi hissetmesi, mutlu hissetmesi olarak bilinir. Kimisine komik gelen, kimisine komik gelmeyebilir. 🙂

Örneğin; Yapılan şakalar kimi insan gülmese de bazı insanları gülümsetip kahkahada attırabilir. Özellikle kadınların günlük yaşamdaki kahkaha atışları erkeklere nazaran baya baya fazlasıdır.

Ama öyle erkekler de vardır ki gülmesi ayrı bir hoş , kahkaha atması ayrı bir güzellik katar. 🙂 Yurdum insanından farklı tarzlarda kahkaha atma stillerini sıralayacak olursak; normal olan kahkaha, normalden bir tık öte kahkaha atma da diyebiliriz. 😀

Ülkemizde çok değişik şekillerde gülen , kahkaha atan insanlar var. Kendinden geçip gözyaşlarına boğulacak kadar öylece etrafındaki insanlarında dikkatini çekebilecek potansiyele sahip yurdun dört bir yanından hatta fenomen olan ünlü isimler de mevcut.

Bunlardan bir tanesi Şeref Düzyatanlar‘dır. Twitter’da ünlüleri trollemesiyle fenomen olan bu adam kendisini ispat etmiştir. 😀 Makalemizi okuduktan sonra dilerseniz videolarımızı izleyip sizde bu kahkaha serüvenine ortak olabilirsiniz.

Kahkaha Sohbet e sizde dahil olmak için tıklayınız

YAZARIN SON YAZILARI
Almanya Sohbet - 1 Temmuz 2021
Mirc sohbet odaları - 25 Mayıs 2021
Sohbet Odaları - 22 Mayıs 2021
Sohbet - 14 Mayıs 2021
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ