REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Site Rengi

Kahkaham.Com – Ücretsiz Sohbet Ortamı , Kaliteli Chat Sitesi

İnsanlar neden sohbet etme ihtiyacı duyar?

Buminhan

Sohbet etmeye neden ihtiyaç duyarız?

İnsanoğlu yaratılış icabı konuşmak dolayısı ile sohbet etme ihtiyacı duymuştur. iletişimin temel özelliği olan konuşma ile insanlar ihtiyaçlarını, sıkıntılarını, dertlerini, üzüntülerini, sevinçlerini konuşarak iletmeye çalışmaktadır. Bu iletişim ile yanlızlığını gidermek ve bütün bildirimlerini sohbet ederek karşı tarafa anlatır.

Sohbet meclisleri kurulmuş öyleki kahvehaneler, kıraathaneler, söyleşiler, paneller ve aklımıza gelmeyen nice sohbet ortamları oluşturulmuştur. İnsanlar günümüz çağına ayak uydurarak bilgiye daha hızlı erişim aracı olan teknolojinin dalları olan bilgisayar televizyon telefon radyo gibi iletişim araçları ile sohbet mecralarına farklı boyutlar girmiş ve günden güne gelişmektedir.

sohbet

Kahkaham.com olarak bizlerde insanların bu temel ihtiyacı olan sohbet ortamı için elektronik ortam olan bilgisayar ve cep telefonlarından kolayca sağlamaları için platform oluşturmuş bulunmaktayız. Amacımız insanların ihtiyaçları olan bütün herşeye tek bir merkezden kolayca ulaşıp oluşan bu ihtiyaçlarına çözüm üretmek.

Eğlenceden habere, sağlıktan kadıncaya olan sitemiz cep telefonları uygulamaları olan ios ve google play e yazılımlar hazırlayarak mobil sohbet hizmet yelpazesini genişletmeye çalışmaktadır.

 

 

YAZARIN SON YAZILARI
Almanya Sohbet - 1 Temmuz 2021
Mirc sohbet odaları - 25 Mayıs 2021
Sohbet Odaları - 22 Mayıs 2021
Sohbet - 14 Mayıs 2021
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ