REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Site Rengi

Kahkaham.Com – Ücretsiz Sohbet Ortamı , Kaliteli Chat Sitesi

Hakan Taşıyan’a uygun donör bulundu ameliyat oldu

Hakan Taşıyan’a uygun donör bulundu ameliyat oldu
REKLAM ALANI

Hakan TAŞIYAN ameliyat oldu

Bir süredir karaciğer problemi yaşayan arabesk şarkılarının prensi Hakan Taşıyan için uygun donör bulundu ve ameliyat ile karaciğer nakli gerçekleştirildi. yapılan açıklamalarda 48 yaşındaki ünlü sanatçının sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Hakan TAŞIYAN kimdir?

1 Nisan 1973 yılında Ankara’da dünyaya gelen sanatçı, arabesk, fantazi müzik şarkıcısı, ayrıca söz yazarı ve bestekarlığın yanı sıra söz yazarı ve oyunculukta yapmıştır

Çocukluk yaşlarından itibaren Saza ilgi göstermiş ve çalmaya başlamıştır. İlerleyen zamanlarda babasıyla beraber düğünlere gitmiştir. Küçük yaşlardan beri müziğe ilgiliydi, askerliğini yaptığı sırada söylediği şarkılarla komutanlarının beğenisini kazanıp desteklerini almıştır. Onların desteğini arkasına alan Hakan Taşıyan ilk kasedini piyasaya çıkardı.

İlk kasedini çıkarmak için önce İstanbul’da Unkapanı’nda bulunan bir takım yapımcıların yanına gitti, yapımcılar Müslüm Gürses’i taklit ettiğini düşünüp pek ilgi göstermediler. Bunun ardından Ankara’ya giden Sanatçı Sıla Müzik ile beraber ilk kaseti olan Hesabım Bitmedi albümünü piyasaya çıkarttı.

hakan taşıyan

1997 tarihinde ise ikinci kasetini piyasaya çıkartmıştır. İkinci kasetinin ismi Sensiz İki Gün oldu. Bu albüm sanatçının en iyi albümlerinden biri olarak raflarda yerini aldı. Büyük bir hayran kitlesine kısa süre içerisinde sahip oldu ve konserleri hınca hınç doldu.

ikinci albümden sonra  Gözün Sevem isimli albümünü piyasaya sunmuştur.

1998 tarihinde Hesabım Bitmedi isimli dizi ile başrol oynamıştır. Bu dizide Hilal Aslangiray ve Ebru Destan da rol almıştır.

2001 tarihinde yeni bir dizi ile ekranlara gelen Taşıyan, güz gülleri isimli dizi ile beraber güçlü bir oyuncu kadrosu ile beraber başrol oynamıştır. Bu dizide Kemal karakterini canlandırmıştı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ