REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Site Rengi

Kahkaham sohbet Arkadaşlık, Online sohbet canlı chat

Gülşen Transparan elbiseyle sahnede

Gülşen Transparan elbiseyle sahnede
REKLAM ALANI

Cüretkar sahne kıyafetleriyle adından söz ettiren ve hakkındaki eleştirilere yine sahnede giydiği cesur kostümüyle cevap veren Gülşen, dansıyla da gündem oldu. Sahnede Rakkas şarkısını seslendiren Gülşen, bir de kalça dansı yaptı.

Son günlerde tercih ettiği sahne kıyafetleriyle eleştirilerin hedefi ola Gülşen sessizliğini yine kostümüyle bozdu. İzzet Yıldızhan’ın “Sahnede külot ve mayo da giymesinler” ya çıkışına cevap vermeyen Gülşen, transparan elbisesiyle adeta eleştirilere cevap verdi. Cesur kıyafetiyle adından söz ettiren şarkıcı, bir de dans etti.

Ünlü bir mekanda sahneye çıkan Gülşen , Rakkas şarkısını okurken kalça dansı yaptı. Transparan elbisesinin içine işlemeli bir bikini giyen şarkıcı, hayranlarına arkasını dönerek dans etti.

Şarkıcının dans ettiği anlar kısa sürede sosyal medyada hızla yayılırken kullanıcılar da ikiye bölündü. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı Gülşen’in dansını eleştirilere cevap olarak bulurken bir kısmı da bu kıyafete bu dansın abartılı olduğunu söyled

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ