REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Site Rengi

Kahkaham.Com – Ücretsiz Sohbet Ortamı , Kaliteli Chat Sitesi

Bitcoin balinaları harekete geçirdi

Bitcoin balinaları harekete geçirdi
REKLAM ALANI

Bitcoin Balinaları

Yeni dünya düzeninde hergün hayatımıza giren bitcoin (sanal para) her geçen gün büyük kazançlar ve zararlar getirmektedir. Küresel güçlerin dünya genelinde yaşanan pandemiden dolayı para kazanımlarını düşürmemek servetlerini korumak için çeşitli yollar uygulamaktadırlar.

Bunlardan bir taneside bitcoin üzerinden yapıldığı görülmektedir. Büyük sermaye sahibi olan kişiler eskiden gizli manipülasyon yaparak servetlerine servet katarken bunu şimdi alenen yaptıkları ve bunu büyük şirketlerinde çeşitli sosyal medya üzerinden devam ettirdikleri görülmektedir.

Bitcoin’e Elon Musk operasyonu

Geçenlerde Elon Musk ın twitter hesabında bitcoin i söylemesinden sonra insanların büyük bir iştahla saldırdığı bitcoin güçlü sermaye sahiplerinin paralarını bitcoin e yatırmasıyla yükseldikten sonra tekrar düşüşe geçti.

Büyük manipülasyonlar yapılarak yükseltilen bitcoin sermaye sahiplerinin paralarını yatırarak yükseldikten sonra satıp bu esnada küçük yatırımcıların paralarının yok olmasına neden oldu.

Büyük balığın küçük balığı yemesi olarak tanımlanan bu durum, küresel sermaye sahiplerinin servetlerini korumak için ve kazançlarının devam etmesi için uyguladıkları yöntemlerden bir tanesidir.

Ülkemizde çoğu zaman gördüğümüz dolar – Euro – altın gibi enstrumanların kullanılması ile ufak birikimlerini değerlendirmek istemeleri çoğu zaman hüsranla sonuçlanmakta dolar – euro alım satımı bile birikimlerini kaybetmektedirler.

Bitcoin almalımıyız?

Yatırımcıların tavsiyelerine baktığımızda kısa vadede kazancın bu zamanda imkansız olduğu, asıl kazanımların orta ve uzun vadede gerçekleşeceği bildirmektedirler.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ