REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Site Rengi

Kahkaham sohbet Arkadaşlık, Online sohbet canlı chat

Ankara Sohbet

Ankara Sohbet
REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle ülkemizin başkenti güzel şehir Ankara hakkında sohbet edeceğiz. Ankara eski ismi angora dan geldiği söylenilmektedir. Bu nedenle tarih olarak çok eski medeniyetleri bünyesinde barındırdığı gibişimdi Türkiye Cumhuriyeti nin başkenti olarak bulunmaktadır. Bizlerde ankara sohbet kanalı ile sizlere sanal sohbet te özel bir oda açmış bulunmaktayız.

Ankara Kırıkkale, kuzeydoğuda Çankırı, kuzeybatıda Bolu, batıda Eskişehir, güneyde Konya, güneydoğuda Kırşehir ve Aksaray ile komşudur.

Ankara jeopolitik olarak büyük bir önem arzetmektedir. Bizlerde bu güzel başkentimizi elimizden geldiğince kısa bi tanıtım yapıp orada yaşayan dostlarımızı anlatmaya çalışacağız.

Ankara birçok uygarlık döneminde önemli bir yer halinde bulunmuştur. Herşeyden önce osmanlı imparatorluğundan cumhuriyet rejimine geçiş yapılmıştır. Milli mücadelenin kalbi olan ankara yeni kurulan ülkenin başkenti kabul edilmiştir.

Tarihi dokusu ile birçok eski eserlerin günümüze kadar ulaşmıştır. Mesela ankara kalesi ve ankara evleri gibi yapılar halen daha tüm güzellikleriyle yaşamaya devam etmektedir.

Bizlerde kahkaham sohbet olarak bu güzel şehrin sıcak insanlarıyla muhabbetli bir ortam için sizlerle birlikteyiz. Yurtiçi ve yurtdışında bulunan birçok ankaralı nın buluşma noktası sohbet sunucumuz 7/24 hizmetinizdedir. Çünkü ankara sohbet odasına girmek için herhangi bir ücret talep edilmeyip ücretsiz sohbet ve ücretsiz chat imkanı sunmaktayız.

Sitemizde sizlerin hizmetine yine kadınlar ve erkekler forum sayfalarını açarak aradığınız bilgilere ulaşabileceğiniz güzel bölümlerimizi sizlere sunmaktayız. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Okey Sayfamıza gitmek için tıklayınız

 

Ankara Sohbet sunucumuza girmek için tıklayınız

 

Mobil Ankara sohbete girmek için tıklayınız

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ