REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Site Rengi

Kahkaham.Com – Ücretsiz Sohbet Ortamı , Kaliteli Chat Sitesi

Almanya Sohbet

Buminhan

Türkiye de bulunan vatandaşların 1960 lı yıllarda başta Almanya’ya ve birçok avrupa ülkesine çalışmak için gittiklerinde gurbet kavramı başlamış ve almanya da sohbet ve hemen dil öğrenemedikleri için zorluk çekmişlerdir. Gurbet ellerinde sohbet edecek kendi dillerinde birileri olduğunda hasretleri özlemleri daha çok artmıştır.

İlk zamanlar ülkeler arası telefonla memleketlerindekiler ile iletişim kurup sohbet etme imkanı bulan vatandaşlarımız kimi zaman mektuplarla bu hasretliği gidermeye çalışmışlardır. sohbet edip memleketteki ve almanya’da ki durumları konuşmuşlar, hayatın zorluklarını paylaşmışlar.

Teknoloji ilerledikçe yeni iletişim kanalları ile sohbet etmek daha bi büyük ihtiyaç halini almıştı. artık sohbet etmek için sadece sesli değil görsel olarak bir hal de almıştır. bazen de yurt dışındaki insanla tanışmak veya Türkiye de ki insanlarla tanışmak hasretlik gidermek için sohbet siteleri kurulmuş ve birçok platform yer almıştır.

kahkaham.com olarak Almanya da ki Türk vatandaşlarımızın rahatça sohbet etmeleri için sohbet chat platformu kurmuş güzel vakit geçirmek için okey vb eğlenceler ile desteklenmektedir.

Sohbet odalarımız seviyeli ve candan insanlarla dolu olup, aile ortamı gibi gönlünüzce zaman geçireceğiniz bir platform olarak tutmaya çalışıyoruz.

Almanya dan giren bir çok vatandaşımız memleket hasretini özlemini böylece gidermeye çalışmakta yeni dostluklar, arkadaşlıklar, hatta evliliklere giden yolda buluşma mekanı olarak devam etmektedir.

Kahkaham.com Almanya sohbet için sadece sohbet ortamı değil, müzik yayınıda yapmaktadır. Online olarak arabanızda bluetooth ile bağlantı kurarak Türkçe müzikleri ailemizden birisi olan yayıncılar ile sağlamaktadır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendimizi güncelleyip daha rahat ve herşeye ulaşılabilir bir platform oluşturmaya gayret etmekteyiz. Sizlerde aramızda bulunarak Sohbet edip Almanya sohbet olarak uzakları yakın edebilirsiniz.

Sohbet odalarımızda eğlenceli vakit geçirebilir, güzel ve samimi arkadaşlıklar kurabilirsiniz. sunucuda bulunan kelime odamız ile türkçe oyun oynayıp kelime dağarcığınızı genişletebilirsiniz.

Sizlere daha iyi ve kaliteli bir sohbet imkanı sunabilmek için yönetim kadromuz sunucu görevlilerimiz ile sohbet odalarında gönlünüzce ve rahatça eğlenebilir muhabbet edebilirsiniz.

Bizler kahkama com ailesi olarak her zaman samimiyete dostluğa ve huzura önem veren bir platform olarak hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.

İsterseniz sizlerde bu platformda sunucu görevlisi olarak yetki alıp bizlerin arasına katılıp, hep beraber bu güzel sohbet ortamını devam ettirebiliriz. Almanya sohbet için fazla uzağınızda değil bir bilgisayar veya mobil kadar yakınınızdayız. Almanya mobil sohbet bölümü için cep telefonuna uyumlu sistemimiz mevcut olup isterseniz mobil yazılımımızı indirip sunucuya girebilirsiniz.

YAZARIN SON YAZILARI
Almanya Sohbet - 1 Temmuz 2021
Mirc sohbet odaları - 25 Mayıs 2021
Sohbet Odaları - 22 Mayıs 2021
Sohbet - 14 Mayıs 2021
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ